Dlaczego dzieci częściej opowiadają o swoich problemach obcym niż rodzicom?
„Pani psycholog powiedział wszystko, a mnie nic”. „Koleżance opowiedziała od razu, a w domu milczy”.„Dopiero od wychowawcy dowiedziałam się, że coś jest nie tak”. Dla wielu rodziców to bardzo bolesny moment. Pojawia się żal, bezradność,
Więcej









